IPL + RF

FOTODEPILACJA

E-light najnowsze osiągnięcie techniki łączącej energię światła IPL z energią prądu RF

Technologia e-light jest bezpieczna, efektywna, sprawdzona klinicznie, komfortowa i nieinwazyjna.

Urządzenie posiada wszystkie niezbędne certyfikaty CE i FDA

SKUTECZNOŚĆ ZABIEGU

Usunięte zostaje około 90% włosów znajdujących się w fazie wzrostu. Ważne jest, aby wiedzieć iż włosy, które podczas zabiegu nie znajdują się w tej fazie pozostają. Wyrastają one równocześnie z włosami, które podczas zabiegu nie zostały usunięte.

Należy przeprowadzić od 5 od 10 zabiegów w odstępach od 4 do 6 tygodni.

Fotodepilacja gwarantuję dużą skuteczność i długotrwałe efekty. Niemniej jednak nikt nie jest w stanie zagwarantować permanentnego usunięcia owłosienia wszystkich włosów. Usunięcie włosów jest możliwe, ale usunięcie przyczyny ich wzrostu nie, bowiem usuwamy włosy aktualnie rosnące. Człowiek wytwarza do 15% zupełnie nowych włosów rocznie. Ponadto wzrost włosów może być spowodowany działaniem hormonów.

Aby zabieg był skuteczny nie wolno wykonywać depilacji woskiem oraz kremami do depilacji. Włosy można jedynie golić.

Opalanie skóry (słońce, solarium, samoopalacz) należy odstawić miesiąc przed wykonaniem zabiegiem, zredukuje to stopień absorbcji światła przez skórę oraz zmniejszy ryzyko poparzenia i bólu. Po zabiegu skóra jest bardziej podatna na działanie promieniowania UV, dlatego należy zrezygnować z opalania przez następne cztery tygodnie, w przeciwnym razie może to doprowadzić do nieestetycznych zmian pigmentacyjnych. Prosimy Państwa o przygotowanie się do zabiegu poprzez ogolenie włosów na 24-48 godziny przed przystąpieniem do wykonania zabiegu.

PRZECIWWSKAZANIA DO WYKONANIA ZABIEGU:

 • opalona skóra,
 • bielactwo, 
 • łuszczyca,
 • liszaj płaski (aktywna faza choroby), 
 • stany przedrakowe i nowotwory skóry,
 • stosowanie leków światło uczulającychFOTOODMŁADZANIE

Zabieg jest przełomowym osiągnięciem w kosmetologii i medycynie estetycznej.  Działanie światła na zasadzie fototermolizy selektywnej, która polega na namierzeniu odmiennych chromoforów w skórze, selektywnie absorbują energię świetlną w postaci ciepła wykazują pożądaną reakcję. Optymalne fale światła rozjaśniają zmiany naczyniowe i przebarwienia poprzez namierzenie chromoforów hemoglobiny i melaniny. Zabieg fotoodmładzania ma na celu podczas jednego zabiegu usunąć drobne zmarszczki, uszkodzenia skóry na skutek promieniowania słonecznego, piegi, rozszerzone pory oraz zmiany naczyniowe siateczkowe, trądzik różowaty, rumień, plamy starcze.

Doskonałe efekty dają zabiegi fotoodmaladzania wykonywane w serii zabiegów. Skóra jest wygładzona, ujędrniona, koloryt wyrównany, przebarwienia wyłuszczają się, zmiany naczyniowe bledną. Zabiegi wykonywane w serii zwiększają i utrwalają efekty. Serię zabiegów fotoodmładzania wykonujemy od 4 do 6 zabiegów co 3 tygodnie.


WSKAZANIA DO ZABIEGU:

drobne zmarszczki,rozszerzone pory, trądzik różowaty, rumień, plamy starcze, utrata elastyczności skóry, pojedyńcze naczyńka, przebarwienia po słoneczne i po trądzikowe, niejednolity koloryt skóry

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu: ciąża, karmienie piersią, opalona skóra, bliznowiec, choroby krwi, przyjmowanie leków obniżających krzepliwość krwi.
LASEROWE ZAMYKANIE NACZYŃ KRWIONOŚNYCH

Rozszerzone naczynka stanowią duży problem, szczególnie gdy są umiejscowione na twarzy. Poddając się zabiegowi zamykania naczynek, niwelowanie rumienia, nie wolno opalać skóry! Pojedyncze naczynia likwiduje się od razu i na zawsze. Jeśli problem jest większy i dotyczy większej powierzchni, dobiera się najbardziej odpowiedni program terapii, zabieg podzielony jest na kilka wizyt. Energia świetlna emitowana z urządzenia jest pochłaniana przez hemoglobinę (barwnik krwi), krew ulega koagulacji lub odparowuje na skutek czego naczynie krwionośne zostaje zniszczone od wewnątrz. Po pewnym czasie naczynie jest samoczynnie usuwane z organizmu. Aby zamknąć naczynia krwionośne potrzeba kilku zabiegów wykonywanych w przeciągu kilku miesięcy- zależy to od ilości, średnicy, koloru oraz głębokości ich położenia. Jeśli naczynko było duże lub zabiegowi został poddany duży obszar, po zabiegu może pojawić się zaczerwienie, siniak, obrzęk lub rumień. Objawy ustępują w przeciągu 10-14 dni. Przy skórach bardzo wrażliwych mogą wystąpić otarcia zmieniające się w strupy, które nie przechodzą w blizny!LASEROWA REDUKCJA PRZEBARWIEŃ

WSKAZANIA DO ZABIEGU:

 • piegi,
 • ostuda,
 • przebarwienia posłoneczne,
 • plamy potrądzikowe,
 • plamy pozapalne

PRZECIWWSKAZANIA DO WYKONANIA ZABIEGU:

 • Ciąża, opalona skóra,
 • bliznowiec,
 • bielactwo,
 • cukrzyca,
 • choroby krwi,
 • przyjmowanie leków fotoaktywnych,
 • nadwrażliwość na światło